Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is "birkózni"kell a...

Másnak is "birkózni"kell a babájával orrszívás közben?

Figyelt kérdés
16 hós, de alig bírom lefogni. Már ha meghallja a porszívó hangját, szalad az ellenkező irányba.
2009. szept. 19. 15:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!
2009. szept. 19. 16:26
 12/16 anonim ***** válasza:
egy kicsit szörnyű, de próbáljátok meg úgy, hogy lefektetitek, a fejéhez csücsültök úgy, hogy a két karja a combotok alatt legyen, így a fejét sem tudja elforgatni szegény és egyedül is ki tudjátok szívni gyorsan a nóziját. sajnos muszáj, az enyimnek állandóan középfül gyulladása volt/van :-(
2009. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2009. szept. 19. 21:27
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak!

Kipróbáltam, és bevált, jó a módszer! Apa, mindig otthagyott, hogy ne kínozzuk tovább. Hát én sem örömömben csinálom, én lennék a legboldogabb, ha végre abbahagyhatnánk a porszívózást!

2009. szept. 20. 15:37
 15/16 anonim ***** válasza:
örülök, hogy bevált! :-) én még azt szoktam csinálni, hogy a másik orr lyukát óvatosan befogom az ujjammal, és így gyorsabban és mélyebbről kiszívja. hát nem mondom, hogy szeretik, de muszáj.. szoktam nekik mondani, hogy jó lesz utána, és tényleg jó, hogy kap levegőt :-)
2009. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 21. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!