Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is "birkózni"kell a...

Másnak is "birkózni"kell a babájával orrszívás közben?

Figyelt kérdés
16 hós, de alig bírom lefogni. Már ha meghallja a porszívó hangját, szalad az ellenkező irányba.
2009. szept. 19. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jaj,ne is kérdezd!11.5 hós,ketten fogjuk le,mert másképp nem megy a dolog.Közben végig üvölt,mint akit gyilkolnak...a szomszéd néni meg másnap nyomja a pletykát...Pedig kipróbáltam magamon,és abszolút nem fáj...

Ugyanez van körömvágáskor is.

2009. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szia!

Az enyém meg is birkozni kellett,én lefogtam szabályszerüen,másképp nem ment.

2009. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hajjaj, két emberes munka. Most már a lázmérésnél is birkózás van, hogy le tudjuk mérni. Sajna most pont kell. :( 16 hós kislány anyukája.
2009. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, pedig kicsinek tűrte. És a porszívótól se fél.

De még jó lenne ha csak orrszívás közbe kéne bírkozni.

Nekünk már mindig, pelenkázás és öltözés közben is.

Szóval tényleg minden két emberes feladat.

Most lesz 1 éves...

2009. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már azt hittem, velünk van a baj. Én is kipróbáltam, de inkább kellemetlen, de nem fájdalmas. Anyukám, anyósom szerint teljesen felesleges, mert ők a mi időnkben nem csináltak ilyet, és semmi bajunk se lett. Hiába mondom nekik, hogy azóta eltelt 25-30 év, és most ezt ajánlja a gy.orvos.
2009. szept. 19. 15:22
 6/16 anonim ***** válasza:
nálunk is kész gyötrelem. szegénykém úgy szokott ordítani.ráadásul társas házban élünk és gondolhatjátok hogy áthallatszóik.
2009. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20 hónapos és hárman kellünk hozzá... bár néha rá tudjuk venni, hogy magának csinálja, de akkor is nagy a cirkusz, utána hősként ünnpeljük, de kész tortúra az egész...
2009. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én ezért tértem át a kézi orrszívóra. Azóta (sajnos most is kell) szabályszerűen kiröhög a gyerek, ha meglátja a kézit. Jól besprézünk, várunk pár percet, közben pofákat vágok, már ezen kacag. Azután pedig kiszipkázom, minden szívás után megy a röhögés meg a pofavágás, így ő is viccesnek fogja fel. Időben majdnem ugyanott vagyunk, mert azért kisebb hatásfokkal dolgozik, de legalább nem izzadunk le a bokánkig és másnap nem arról zeng a környék, hogy nyúzom a gyereket.
2009. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, mi dettó így vagyunk. A legrettenetesebb a körömvágás. Az egy háború. És már megint karmai nőttek...:)
2009. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az én lányom 10hós,de ő türlmesen viseli.

Aztán ha nagyobb lesz ez lehet megváltozik!:)

2009. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!