Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik rendesen a 7...

Miért nem alszik rendesen a 7 hónapos bébim?

Figyelt kérdés
sokáig éjszaka csak egyszer ébredt fel a kicsi fiam,most meg óránként!nem éhes mert a cici nem is kell,csak inni szokott,viszont nehezen is alszik vissza!a kezemben szépen alszik,de ha lerakom már nyüszög is!már 1 hónapja ez megy,eddig vártam a csodát,hogy vissza áll a rend,de nem jött el!
2009. szept. 19. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az ínyét, hogy nem piros vagy duzzadt-e. Lehet, hogy simán csak a fogzás zavarja amikor pihenni szeretne, és amig a karodban van, jobban tűri a kellemetlenségeket, mint egyedül az ágyikójában lerakva.
2009. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a fogacskái folyamatosan nőnek,már van öt neki:)

kenem dentinoxal!

2009. szept. 19. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7hónapos kora óta nem hajlandó este 11-11.30előtt elaludni! Igaz utána alszik 6-ig, de addig ugye mi is kikészülünk. Elvittem dokinénihez, ő azt mondta, a mozgásfejlődéstől van, majd kinövi. Ajánlotta a Minden gyerek megtanul aludni című könyvet. Nem tudom milyen, én is most készülök beszrezni. Szóval lehet, hogy nálatok is hasonló a helyzet. Most 9hós a törpe. Mi már zombik vagyunk apával, de hátha tényleg kinövi.
2009. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, ezt találtam:



[link]

2009. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen,aranyos vagy!
2009. szept. 19. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!