Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be lehet vállnalni egy fél...

Be lehet vállnalni egy fél órás utat busszal egy 7 hetes babával?

Figyelt kérdés
Eddig autóval jártunk,de most csak busszal tudnánk menni a szüleimhez.Jó lenne kicsit kimozdulni innen a betondzsungelből a kertvárosba.De fél óra az út oda és ugyannyi vissza.Holnap mennénk,hátha hétvégén kevesebben vannak a buszon és az idő is jó lesz elvileg.Szerintetek?
2009. szept. 19. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán én rengeteget vonatoztam és buszoztam a gyermekeimmel, csak most kell egy kicsit vigyázni mert jön a nyálkás beteges időszak nehogy összeszedjen valamit remélhetőleg aludni fog félóra nem nagy idő.
2009. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan viheted nem csúcsidőben. Boríts egy pelust a babakocsira a gyerek elé, hogy "ne lihegjenek" az arcába.
2009. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!