Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az édeskömény tea úgy is...

Az édeskömény tea úgy is segít a baba székrekedésén, ha én iszom? Van egyéb ötletetek a kakilás elősegítésére, ami az anyatejen keresztül éri el a hatást?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kamilla tea vált be, a babának adva!
2008. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha elfogadja a babád, hogy szopi előtt 1-2 korty meleg vízet adsz neki. Kanállal, vagy cumisüvegből vagy pohárból. A köményes teával vigyázz, mert görcsöket okozhat a babának! A kamilla tea is jó. Te is ihatod, csak akkor sokat igyál belőle. Nem írtad, mennyi idős a babád? Eseteleg őszibarack levet is lehet adni.Aztán szélcsővel, vagy lázmérővel is segíthetsz. Bár anyatejes babáknál norm., ha több napig nincs széklet. Jó babázást!
2008. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
8 hetes a babám, csak anyatejet eszik és 4-5 napja tart ez a helyzet. Olvastam, hogy előfordul, és nem kell rögtön kétségbe esni, de nagyon szeretnék valahogy segíteni, csak nem direkt neki adnám a teát vagy bármit, hanem a tejciben küldeném neki. Csak nem tudom, hatásos-e így. Mindenestre lehet, hogy megiszom egy nagyobb adag kamilla teát. Köszönöm a választ.
2008. jún. 11. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál teljesen normális, még az is, ha 2 hétig nincs kaki. Ne adj neki semmi mást!!
2008. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy tudtál segíteni a picinek? Az enyém a héten lesz 8 hetes és sajna mi is belejutottunk, már 4 napja nem bír kakilni, és iszonyatosan szenved, eddig naponta 4x is volt neki most meg semmi. Köszi!

2008. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én úgy gondoltam, hogy mégis megpróbálom azt, hogy én iszom a kamilla teát, nagyon nem szeretnék sem a popsijába, sem a szájába semmi nem odavalót dougni :)

Sok kamillateát ittam, három nagy bögrével egy nap, és másnap reggelre tele lett a pelenka! Szerintem ez a legkíméletesebb módszer, bár lehet, hogy a durvább esetekben nem elég. Mindenestre 4 naptól még ne ess kétségbe, ha csak szopizik, még nyugodtan várhatsz egy pár napot. Sok sikert!

2008. jún. 24. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi! A védőnő ajánlotta a kamilla teát, ha nem használ akkor, vettem szélcsövet és azzal próbákozunk.Kellemetlen lesz neki és nekem is,de valahogy segíteni kell rajta. Kamillát nem merek annyit inni mint te, mert tejadó vagyok és nem szeretnék a másik babának kellemetlenséget.
2008. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sziasztok nekünk az a problémánk,hogy főként mamitejesek vagyunk de néha kell adjak neki tápszert, már 5.napja nincs kakin,nagyon aggódom a babámért !!

Mit tiehetek mia legjobb módszer!

Ma vettem laevolac szirupot, mennyit adhatok belőle egyszerre !a dokinő szerint 1 ml ,szerintem az édes kevés pláne ha 5 napja nincs székletünk nem? üdv egy 8 hetes babó mamija

2008. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!