Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett fogzani a babátok?

Mikor kezdett fogzani a babátok?

Figyelt kérdés
Az én kislányom most 2hónapos volt 16-án.Elkezdett nyáladzani,mondtam is oltáson a doktornőnek,aki megnézte és mondta be van duzzadva az ínye,bármikor beindulhat neki teljesen.
2009. szept. 18. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kb 2 hónapos volt a fiam amikor elkezdődött az erős nyálzás.Most 5 hónapos,és 2 foga van (1 hét alatt jött ki mindkettő).

2009. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kb 3 hónaposan kezdte el,és 7 hós múlt amikor teljesen kibujt az első,ma meg a 2.de nem volt vészes az 4 hónap,csak az utolsó hét.akkor is csak bújosabb,nyügösebb volt,meg ingerülten ütögette az inyét.
2009. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Használtál rá valamilyen zsibbasztó gélt?Nekünk a Dologelt ajánlották.Állítólag nagyon jó.
2009. szept. 18. 14:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisfiam nem kezdte ilyen korán... :)

Ő 5-6 hónaposan kezdte a nyáladzást,majd 7 hónaposan bújt ki neki egyszerre 4 fogacska,szinte észre sem vettük.Most 8,5 hónapos és ismét készülődik,a doki szerint ismét egyszerre több. :(

Az első fogzás nem viselte meg,de ezeknél hőemelkedése is van napok óta.Szegénykéknek mennyit kell szenvedniük,hjajjj....

2009. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na igen,megkínozza őket:(Ráadásul az én kislányom még hasfájós is,remélem 3 hósan kinövi.
2009. szept. 18. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi 1 hónaposan kezdtük az erős nyálzást. Kérdeztem is a védőnőt, hogy nem túl korai. Mivel már 5 hónapos korunkra 2 fogunk volt, így nem ok nélkül volt a nagy nyálzás már olyan korán.
2009. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok.mi is dologélt használunk,meg aktivátort adtam,de most kifigytam,igy esténként kap egy kis nurifent,de azt is már csak akkor mikor totál szenved,a dentinox nekük nem használ.
2009. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, de nyálazni már 5 hótól
2009. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos múlt és még egy fogunk sincs...
2009. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos a lányom.

Két hónapos korában kértem a gyerekorvost nézze még meg az ínyét, mert szerintem a foga jön.

Nézett rám ferdén, hogy ez még korai, de megnézte és elcsodálkozott, hogy jéééé, tényleg...


Egyre duzzadtabb az ínye, egyre többet ordít, nyáladzik, remélem hamarosan kijön a foga. A férjem családjában mindenkinek korán jöttek ki az első fogacskák (3-5 hónaposan).

2009. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!