Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gesztenyepürét ti esztek?...

Gesztenyepürét ti esztek? Attól nem fáj vajon a baba hasa?

Figyelt kérdés
És a tepertőkrémmel hogy vagytok?Mert abban olvastam van vöröshagymapor és a hagyma meg puffaszt.2hós baba anyukája.Köszönöm a válaszotokat.
2009. szept. 18. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom nagyon hasfájós volt, majdnem 5 hónapos volt mikor elmúlt neki, akkor is azért mert megkezdtük a hozzátáplálást. Az első két hónapban figyeltem mit eszem, de utána már nem. Mindentől fájt a hasa, ha nem ettem akkor is. Egyedül a bab és a káposzta maradt ki a mai napig az étrendből. Most 8hónapos a lányom, és még napi két alkalommal szopizik kizárólag, reggel és este, a többi kaja után szintén van szopi ha kéri, de az már nem olyan sok.
2009. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia én tegnap ettem először gesztipürit, de nem volt gondunk, azt nyugodtan eheted elvileg. a tepertőkrémet nem próbáltam, de pl. már hagymás dolgot, mint a lecsó azt is ettem. mindent kezdek kipróbálgatni.

üdv. 2.5 hós anyuka

2009. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!