Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ujból...

Mit csináljak hogy ujból minden normákisan működjön?

Figyelt kérdés
16 hós a kislányom és kb 1 hete nem akar enni csak pár falatokat még a kedvenc nasiját sem.A barátnőmnél viszont kéri(bár itthon is kéri csakutánna nem kell)és nagyon szépen sokat eszik (már tegnap óta ott kajál)A másik az alvás 8-kor fekszik és éjfélig 5-6 alkalommal sikitva ébred van hogy miután én is mellé fekszem reggelig igy alszunk.Rettentően sajnálom a foga nem látszik hogy jönne nem tudom mi lehet ez.Kérlek titeket próbáljatok tanácsot adni mit tegyek.
2009. szept. 18. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy nagyon erőltetve akarod adni az enni valót, a barátnőd meg nem kényszeríti, csak kínálja, vagy nem is kínálja csak együtt esznek? együtt evést próbáltad, hogy te is vele eszel? engeded, hogy maszatos legyen evés közben és hagyod azt is hogy próbálkozzon egyedül enni? mert ezek sokat segítenek. ha sütsz, vagy főzöl, vidd oda magadhoz, és együtt ténykedjetek a konyhában, hogy lássa mit főzöl. ha pá falatot eszik az is jó, ne erőltesd, mert sztrájkba kezd, vedd el tőle, ha nem kéri és inkább kínáld többször. vagy próbáld i, hogy eljön a barátnőd is és 3an esztek együtt. alvás: az én kisfiam 2, és fél hónapos fél 9kor ágyba teszem, elbóbiskol és 10 perc múlva ébred. felkapcsolom a kis villanyt, hogy nézgelődjön, kicsit beszélgetek vele, majd újra próbálom elaltatni, ezt eleinte 4-5 ször eljátszottuk, mert nem akart aludni, most ott tartok, hogy cici, elalszik 10 percre, ébred, negyed órát nézgelődik majd elaltatom és alszik is hajnalig. de nem aludtam vele ott, mert rosszabbat tettem volna. fárasztó tudom, de most már azért csinálja hogy ott légy vele. eleinte lehet azért volt mert foga fájt, vagy rosszat álmodott, vagy csak nem akart aludni, de most így irányít. próbáld ki azt a taktikát amit én, hátha neked is beválik. annyi, hogy az én kisfiam nem sírt, csak kinyitotta a szemét, ezért te egy kicsi vigasztald meg!

sok sikert!

2009. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apám is a szomszédba járt enni.) Mama hordta át a kaját, mert otthon nem ette meg, de a szomszédban igen:-)

Na ez kicsit vicces, de van ilyen, igazából nem tudom miért van.

Lehet a foga mocorog, csak még nem látszik, lehet valami betegség bújkál benne, ezért étvágytalan és alszik rosszul.

Ha semmi nem változott a környezetében, szeritnem el fog múlni...

Jobb tanácson nem nagyon van sajna:-(

2009. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!