Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kell használni...

Milyen gyakran kell használni a medencék vízszűrőjét? A használat le van írva, de a használat gyakorisága, illetve az, hogy mennyi ideig működjön alkalmanként az már nem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 14:33
 1/2 anonim válasza:
Ha csak a szennyeződés eltüntetése a cél, akkor addig, míg tiszta nem lesz a medence vize. Volt rá példa, hogy egész éjjel járattuk. De lehet, hogy a szennyeződésnek más oka van. Szerezz be egy vizelemző készletet. Most a Tescoba kb 4000 ft. Komplett cucc, van benne minden, ami egy medencéhez kell. Vízelemző készlet, fertőtlenítő tabletták, ph beállításhoz anyag.
2009. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A vízelemző csomagot már beszereztem és használtam is. Igazából csak a ph-t tudtam beállítani vele, a többi kiírást nem tudtam mi a csíkon. A víz is tiszta, de nem tudom ebben az esetben pld. napi egy óra forgatás szükséges-e, vagy nem.
2009. jún. 16. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!