Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tartja a fejét az egy...

Nem tartja a fejét az egy hónapos babám, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ma voltunk neurologusnál 1 hónapos babámmal és a doki szerint nem tartja a fejét a korának megfelelően, mikor pedig felültette akkor a feje előre bukott, így beutalt egy hétre minket a kórházba kivizsgálásra.

Másnak is volt ilyen?


2009. szept. 18. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


Annyira ne aggódj. Az én kisfiam meg már 2 hetesen olyan peckesen tartotta magát, mint egy katona. aztán kiderült: kötöttebb az izomzata. Sokat nem kell vele tennem, szépen igazodik, "tornázunk" hason. A te esetedben valószínűleg gyengébb az izomzata, sokat kell majd valószínű hason lennie, hogy emelgesse a kis fejét és erősödjön!

2009. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is voltunk ezen az 1 hetes kivizsgáláson.Én nagyon sírtam,hogy a pici babámat ott kell hagynom,és nem velem alszik meg ilyenek,de akkor azt mondta az ottani doktor néni,hogy higgyem el ha vége lesz az 1 hétnek már emlékezni sem fogok rá.És tényleg!Kivizsgálták tetőtöl talpig,semmit nem találtak,kicsit kellett tornáztatni.Most 5 hónapos havonta-2 havonta járunk kontrollra,és tökéletesen mozog a kisfiam,sőt....hihetetlen mértékben előbbre jár a koránál.Állandóan agyon dicsérik!Ne aggódj,tök jó dolog,hogy kivizsgálják.Ők még nagyon gyorsan tudnak fejlődni,tanulni.Minden rendben lesz!

2009. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja,nemtudom mit vár a doki,milyen mértékben kéne tartania a fejét ennyi idősen..de ő tudja,legalább megnyugszotok utána hogy minden ok.
2009. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam.


Második válaszoló: melyik kórházban voltál? mit vittél magadnak? éjszaka is bent maradtál?

2009. szept. 18. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
A Margit kórházban voltunk.Én csak napközben voltam bent nála 11-21-ig lehetett.A vidéki/szoptatós anyukák ott aludhattak egy kórteremben,de nem a babával.A babának pelust,popsitörlőt és légzésfigyelőt kellett vinni.(persze a figyelő nem kötelező)Nekem csak pozitív tapasztalatom van róluk.
2009. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is oda megyek. Én bent szeretnék éjszakára is maradni. De akkor éjszaka nem lehet szoptatni? Akkor mit adnak neki?
2009. szept. 18. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,hogy lehet éjjel is szoptatni,lemehetsz a babához.Ott mindig vannak nővérkék.De ha nem mész le a lefejt tejedet adják neki.Az én fiam tápszeres,úgyhogy nálunk ezzel nem volt gond.De ott mindent elmondanak úgyis!
2009. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaidat!
2009. szept. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!