Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen Fischer Price játékai...

Milyen Fischer Price játékai vannak a babádnak?

Figyelt kérdés
A fiam 9 hós, van neki egy FP járássegítő, használtam vettem 3 ezerért, és 2db FP csörgő, azokat kaptuk ajándékba.
2009. szept. 18. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lepkés rágóka, majmos rágóka, ugrálós zebra, járássegítő, azt hiszem kb. ennyi.
2009. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem szeretem a FP-s jáékokat mert nagyon drágák,és annyival meg nem jobbak mint más,azért tudom,mert én nem vettem de kapott:majmos rágókát,formabedobós csigát,és járássegítőt.nagyon drágák,és az olcsobban vett játékokkal sokkal szívesebben játszik.
2009. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk járássegítőnk van, azt szereti, de mást nem fogok venni, mert nagyon drága, szinte ugyanazt mást márkában olcsóbban megkapod. A gyerekek szerencsére még nem márkafüggők.
2009. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a teszvesz-en vettem poton áron használtat a Fisher Price játékokat. Van formabedobós csigánk, amit imádott. Van ugrálós zebre, amit mondjuk újonnan, de szintén itt vettem olcsóbban, mint boltban. Van valami tűzoltó autónk little people-kal, meg egyéb tartozákokkal. Van egy kék, talán kutya, amelynek a hátán vannak rugón színes gombok, és amelyeket ha megérint, akkor vagy hangot, dallamot, betűt, színt hallatt németül. Ja meg van három kocka, amit egymásra lehet tenni, és minden oldalán van valami érdekes, amivel bíbelődni lehet. Ha ismernél, tudnád, hogy rohadtul nem adok a márkákra, meg kínaiból is hajlandó vagyok öltözködni, de erre a márkára azt kell hogy mondjam, hogy tényleg jó, de való igaz, hogy az ár-érték arány nem túl kedvező, szóval sokkal drágább, mint amennyivel jobb, mint más. Ha teljes áron kellett volna megvennem őket, akkor nem tettem/tehettem volna.
2009. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Zenélő napocska,hinta,kézségfejlesztőkönyv,csörgő,játékkockák,

meg egyéb ilyen kis csetreszek.De kb.2 db ilyen játékot vettem neki a többit kapta illetve örökölte:)Túl drága én sem vennék sűrűn.

2009. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tanuló százlábú, tanuló kulcsok, tanuló telefon, kockafaló víziló, szerszámpad, zsiráfos golyópálya.Asszem ennyi. amit nagyon szeret az a telefon, százlábú.
2009. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van egy pihenőszékünk, egy járássegítő, meg egy kis asztal.
2009. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11.37-es vagyok, azt elfelejtettem, hogy van egy telefonunk is, ha kinyitja a kijelzőjén váltakoznak az állatok. azt is nagyon szereti, de 1 ilyen kis vacak 2000 ft-volt, de hirtelen kellett és csak ez az egy márka volt.:-(
2009. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lepkés rágóka,sütifaló,tanuló kutyus!
2009. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
talnuló kutyus, golyóbedobós zsiráf, ugráló zebre, tanuló szék, százlábú hernyó, zenéló könyv, pancsi hajó, 3db-os mindentudó kocka, kis zsiráf aminek a nyakán a karikát lehet levenni és visszatenni nem tudom a pontos nevét, formabedobó, járássegítő kismotor kb most ennyi jutott eszembe hírtelen.
2009. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!