Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos és éjszakánként...

8 hónapos és éjszakánként 3-szor éhes?

Figyelt kérdés
Picifiam 8 hónapos,és még mindig 3 -szor felkel éjszaka tejet inni.Szeretném ha ürülne a gyomra,ha nem enne éjszaka ugyanis 11 kg-on is felül van,de ha felébred éjszaka és nem kap minimum 100 ml tejet,nem hajlandó visszaaludni.Már próbálkoztam teával,nem kell neki,vagy kell de egy fél óra mulva ujra sír.Mit tegyek?
2009. szept. 17. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Hát, sajnos tanácsot adni nem tudok, de a kérdésedre tudok válaszolni: nem éhes, hane a megszokás dolgozik benne. Nekem 3 gyerekm van, egyik se kelt fel 3-4 hónapos korától éjszaka. Ekkora gyerek már át kell tudja aludni az éjszakát.

Nekem ikreim 8 hónaposak most pont, 11 órát alszanak éjjel, pedig az egyikőjük éhenkórász (persze ő kel fel 11 óra elteltével :-), a másik még aludna tovább is).

2009. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mit adsz neki este? Elég tápláló, hogy elvileg kibírja az éjszakát?
2009. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Mit vacsoráztok? Szopizik vagy tápizik?
2009. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vacsorázik fözeléket,elalváshoz pedig tejet iszik (Nutriben márkájú,nem tudom Magyarországon van-e,nem ott élek),ezt issza mióta elhagyta a cicit 6hónapos korától....
2009. szept. 17. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát, akkor nem igazán idokolt az éhsége...

Próbáld meg a tejet vízzel higítani fokozatosan, sokan így szokták itthon csinálni a tápszerrel, gondolom a tejjel ugyanolyan és így lassan el szokták hagyni az éjszakai evészetet! Egy próbát megér!

2009. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
1. válaszoló sokat segítettél. Most már biztosan jobban érzi magát a kérdező.
2009. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg fogom próbálni a hígítást,köszi,üdv :-)
2009. szept. 17. 13:09
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
1. válaszoló vagyok. Szerintem is segítettem, azért írtam. Válaszoltam a kérdésére, amit a címben feltett.
2009. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ez van nálunk is.Az én babám 7,5 hónapos és több mint 10 kiló.2 hónapos korától átalussza az éjszakát..augusztus elején megkeresztelték és azóta éjjel legalább 3szor felkel és semmivel nem tudom annyira megnyugtatni,hogy visszaaludjon-CSAK a tápival!!Pedig mindent u.úgy csinálok mint az elején.Én már csak arra tudok gondolni,hogy a foga miatt ilyen nyügi-de mindent nem lehet erre fogni!!Ha estleg találsz v.mi megoldást ami Nektek használt,akkor arra kiváncsi lennék én is :)
2009. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!