Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem eszik túl sokat a baba...

Ha nem eszik túl sokat a baba és evés alatt bealszik a cicin, akkor is megbüfiztetitek?

Figyelt kérdés
Én fekve szoptatok,azért kérdem.Mert ha megemelem mindig felkel:)Most nem evett sokat inkább csak komfortcicilt.Ja és oldalra van a feje,ha esetleg még is jönne valami.2hónapos baba anyukája.
2009. szept. 17. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát inkább meg kéne büfiztetni, minthogy fájjon később a pocija...
2009. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is 2 hónaposak vagyunk.Ha éjjel eszik így,vagyis csak egy két kortyot,akkor én nem büfiztetem.

Ha kell neki,akkor nyugtalan és dobálja magát.Ilyenkor felveszem és büfizik.Én is fekve szopiztatok.

Akkor ezek szerint te se veszed fel?:))

2009. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam vele ülni egy kicsit hátha büfizik, de nálad ez nem vált be. Vagy oldalra kitámasztottam (hátához takarót raktam), hogy ha büfizne oldalt feküdjön.
2009. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is mindig így szopiztatok és ez nekem is sokszor megfordult a fejemben. De sokszor volt hogy olyan mélyen bealudt, a hasa meg domborodott..na most mit csináljak...nem keltettem fel. De amikor felkelt akkorákat büfizett mint a ház. Neked kell tudni h a babód mennyire büfis. Ha nagyon kínlódik ennek árán akkor inkább keltsd fel
2009. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!