Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vettem babámnak /fél éves/...

Ma vettem babámnak /fél éves/ Cebion cseppet, hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban az van, hogy max. 10 csepp, de azt is hallottam, hogy ahány kg annyi csepp. Ti hogyan adjátok?
2009. szept. 17. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahány kiló, annyi csepp! Én így használom néha-néha, bár most, hogy jön a "taknyos idő", minden nap szeretném adni a lányomnak (14 hós).
2009. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 cseppet szoktam a kisfiamnak adni a nyár kivételével minden nap. (Orvosi javaslatra) Belecsöpögtetem az esti tápszerébe. Kanállal azért nem javasolnám, mert nagyon savanyú citrom íze van, nem hiszem, hogy úgy megenné! :)
2009. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, végül is 8 kg a lányom, akkor 8-10 cseppet adhatok neki.
2009. szept. 17. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én reggel-este 5-5 cseppet adok, kanállal, szereti a gyerkőc, édesen fintorog utána.

Nagyon jó a csuklás megszüntetésére is.

2009. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerek orvos azt mondta, hogy minden nap egy cseppet adjak. Születése óta annyi változott, hogy mivel elég nagy baba volt már születésekor is- fél évesen 74 cm, és több mint 9 kg. - így hetente kap háromszor egy cseppet. Ha meg akarod nyugtatni magad, szerintem egyeztess a gyerekorvossal. :)
2009. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi, nagy h*séget írtam, a vigantol-al összekevertem...:)))Annyira akartam segíteni és tessék... A kilókat kell nézni, ahogy az elöttem szólók írták! Bocsi, még egyszer...:(
2009. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:))) Ez jó, a Vigontol-t én is 1 cseppet adok naponta :) A Cebionra pedig köszönöm a válaszod :)
2009. szept. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!