Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyha hajnalban mocorog,...

Hogyha hajnalban mocorog, fészkelődik, nyögdécsel a babám, de nem ébred fel, megetessem, v. várjam meg míg magától felkel? 11 hetes.

Figyelt kérdés
1-2 percig mocorog, aztán nyugodtan alszik, aztán megint mocorog, megint nyugodt és így tovább.
2009. szept. 17. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megetetned,hagyd aludni.Ha éhes,akkor felkel magától.Ha felkelted,akkor legfeljebb cumizik egy kicsit,de nem fog rendesen szopizni.
2009. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg magától felkel. Volt, hogy hajnalban hallottam mocorogni, kivettem az ágyból, de csak megzavartam. Párat szívott, aztán bealudt a mellemen. Ha éhes, úgyis rendessen felébred.
2009. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet-10hetes.

Én megetetem mikor már fél órája így dobálja magát,ő sem sír csak nyögdécsel majd visszaszundít.

Azért adok neki mert ilyenkor is szopizik elég rendesen.Nem annyit mint egy normál evésnél,de azért szívja.

2009. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is hasonló a helyzet pedig már 4 hónapos a kismanóm!

Én nem keltem fel enni beadom neki a cumit és már alszik is tovább! Nemtudom mitöl van ez náluk de az én kisfiam már régóta csinálja!

Szerintem ne keltsd fel ha éhes ugyis jelezni fogja!


4 hónapos kisfiú anyuja

2009. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!