Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha még nem tud...

Nagy baj ha még nem tud darabosat enni?

Figyelt kérdés
8 hónapos,és mostanában már a krumplit nem mixelem hanem csak simán összetöröm,meg a banánt is,de néha még öklendezik és olyan rossz ezt nézni.még nem érett rá,vagy csak egy ideig csinálja még ezt,aztán megfogja szokni?Érdekes,hogy eszik kiflicsücsköt,azt szépen megeszi és kapott már babakekszet is attol sincs semmi baja.köszi a válaszokat.5 hósan kezdtük a hozzátáplálást és 1 foga van neki még.
2009. szept. 16. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet.Én várok még vele.Most 9 és fél hónapos.Ha a pépeset fogadja még el akkor adj neki azt.Majd szépen elkezd enni darabosat.Ráér még.Én nem sürgetem a kisfiamat,pedig már eszik kenyérfalatkákat szalámival.
2009. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!