Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog így darabosat is enni?

Mikor fog így darabosat is enni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hós,a sós kukit szépen eszi,lenyeli,az almába beleharap,de ha bármi más darabosat próbálok neki adni,vagy sűrűbbet,nyújtogatja a nyelvét,és ha nem veszem ki azonnal,akkor elkezd öklendezni.Nem akarja lenyelni. Másnak a gyereke is csinálja vagy csinálta ezt? Mikor kezdett el darabosat enni?
2010. nov. 18. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk,ugyanez a helyzet!Nekem 1 éves a kisfiam.A sós kukit egészben tömi a szájába,a túrórudit is megeszi szépen,néha-néha vékony szeletekre vágott gyümölcsöt is,DE minden egyebet turmixolnom kell.8 foga van!!

Nagyon elegem van már a bébipapizásból...?:(

2010. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam 16 hóa lesz holnap, hónapok óta nem töröm össze az ételt neki, szépen megeszi. Nem tudom, miért lehet így, mindig ilyen volt? Vagy csak mostanában kezded a darabosat adni neki? Szerintem próbáld valami finomsággal, amit nagyon szeret. Nem édességre gondolok...

2010. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam 14 hós, 2 hónappal ezelőtt még hasonlóan viselkedett, nem ette a darabosat (kukit, rágcsát persze igen), aztán egyik nap nem kérte a turmixoltat, csak a darabosat, azóta csak azt eszi. Nem sokat tettem, igaz mindig megkóstoltattam vele a darabosat is, de ezen kívül csak rajta múlt. Légy türelmes, fog váltani.
2010. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!