Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha az 1 éves...

Mit csináljak ha az 1 éves kisfiam nem hajlandó megenni az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Tegnap este kihányta, ma megpróbáltam bébiételbe keverve odaadni, de nem tudom megetetni vele. Mit tegyek?
2009. szept. 16. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám,bár nem tudom milyen ,mikor mi kaptunk az por volt és fel kellett oldani én egy fecskendővel adtam be neki.az íze sem volt szörnyű-valami gyümölcsös szerű volt...A lényeg sztem,hogy oldd fel akkor neki egy kis gyümilébe ,de csak kevésbe és itasd meg vele..de ne felejts el az antibiotikumhoz normaflort venni neki,mert az antibiotikum tönkre vágja a bélbolyhokat.A normaflore meg megóvja.Én adtam neki közben is meg utána is..14hós baba mamája
2009. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor esetleg azt lehet tenni,hogy kérsz másik fajtát a dokitól,elmondod hogy hányt tőle.Nagyon fontos betartani az előírt kúrát,nehogy visszaessen a babád.Adj neki mellé probiotikumot is.Jobbulást!
2009. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!