Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 6 hós, már eszik mást...

Babám 6 hós, már eszik mást is anyatejen kívül. Gyümivel és a tejpéppel nincs is gond de a főzeléket nem nagyon eszi, max 3-4 kanállal. Mit tegyek hogy azt is megegye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld több mindennel kínálni,persze külön-külön.Ha nem ízlik valami várj 2-3 napot,majd ismét próbálkozz.Vehetsz üveges ételt,a gyártó szerintem mindegy és ha valamire rákap, abból vésztartalék legyen otthon. Ne idegeskedj,ha nem eszik,mert megérzi a feszültséget,tapasztalatból beszélek.
2009. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám se ette a főziket, csak pár kanállal (kivéve a sütőtök, sárgarépa változatait)most 1 éves és már mindent megeszik:) én nem erőltettem semmit
2009. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az üveges főzelékekkel volt gond amin nem csodálkozok mert tényleg semmi íze ,viszont amit én csinálok az ízlik neki.
2009. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyan gyümit kevertem bele eleinte, amit szeretett, szóval krumpli, gyümi, és kóstoló az új izből, és aztán az arányokat változtattam, de napok alatt. Még igy is van, ami nem elég édes neki, és csak gyümölccsel eszi meg.
2009. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy eszi meg, ha kicsit megsózom.Előtte utálta, most kétpofára eszi. Meg lehet kövezni, de nem sózom agyon, és a bevitt vitaminok mennyisége döntött.
2009. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hogyha egyébként még cicizik is, gyümit is kap, akkor ne várd, hogy bevágjon egy üveg kaját. Az enyém másfél éves, fél üvegnyit tud max. megenni, az pont annyi kb. amennyit Te is írsz. Ha nem cicizne már, akkor más lenne a helyzet. (de cicizzen mert az a jó)

2009. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!