Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 16 hónapos kislányom...

Majdnem 16 hónapos kislányom még mindig cumisüvegből iszik. Másnak is iszik a babája így?

Figyelt kérdés
Már többször próbáltam szoktatni, de eddig nem jártam sikerrel. Ráadásul a cumisüveget is fognunk kell, egyedül nem megy. Ki hogy szoktatta át a babáját a pohárra és az egyedül ivásra?
2009. szept. 15. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kislányom 16 hónapos, és cumiból iszik, sajnos. Nem fogad el semmi mást. Ha elfogyott, még cumizza sokáig. Neki ez a cici. Sima cumi sem kell.
2009. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én 16 hós lányom éppen a napokban kezdett el pohárból egyedül inni. Egy kicsit azért mellé folyt! :)

Vegyél Nuby-s cumisüveget(nagyot)és azzal adnak egy szilikonos csőrös cumit,amit lecserélhetsz a fejen. Mi ebböl iszunk kb. 6 hónapos kora óta.(ha úton vagyunk) Én a vigantolt is kiskanálból adtam tejcsivel és gondolom emiatt kezdett el korán egyedül kanállal, villával enni.

2009. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hós lesz reggel etetőszékben este fekve issza a kakaót ő fogja magának csak ott vagyok mellette.Itatópohárból keveset iszik pedig a szelepet is kivettem úgy se jó neki,pohárból piciket iszik így marad a cumisüveg.Viszonz nagyon ügyesen iszik szívószállal.
2010. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!