Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 16 hónapos kislányom...

Majdnem 16 hónapos kislányom még mindig cumisüvegből iszik. Másnak is iszik a babája így?

Figyelt kérdés
Már többször próbáltam szoktatni, de eddig nem jártam sikerrel. Ráadásul a cumisüveget is fognunk kell, egyedül nem megy. Ki hogy szoktatta át a babáját a pohárra és az egyedül ivásra?
2009. szept. 15. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!15 hós babám is cumisüvegből iszik, igaz maga fogja. Van itatópohara, azt is szereti, meg próbálgatom a poharat, de mindig üvegben van a víz.
2009. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

14 hós a kisfiam és cumisüvegből iszik. Ha szomjas, idehozza de nem tartja meg magának, csak ritkán ha fekszik.

2009. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 235, hónapos de a reggeli kakaót cumisüvegből issza igaz egyedül.

napközben meg KUBUS sportkupakosból iszik. tud inni pohárból is, de ez a kubus nagyon bejött neki! esetleg azzal lehetne próbálkozni!

2009. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
19.34 vagyok 23,5 hónapos! rosszul irtam
2009. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen pohárból próbáltátok?
2009. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos kislányom a reggeli és az esti tápszert is cucliból kapja. Napközben próbálgatom rászoktatni, hogy vizet pohárból igyon, de magára önti, vagy alig iszik belőle. Bezzeg, ha cumisüvegből kapja, megissza majdnem az egész üveggel. A csőrőspoharakat kifejezetten utálja. cucliból viszont tud inni önállóan.
2009. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Csőrös poharat próbáltuk. Illetve az egyedül ivást egyelőre a cumisüvegből próbáltuk. Fogja is egyedül, de hiába döntöm meg neki, Ő nem dönti meg, csak cuclizza. Mintha neki ez lenne a cumi. :) A kubushoz hasonló palackra már én is gondoltam, megpróbálom azt. Bár abból sokkal jobban jön, mint akár a cumisüvegből, akár a csőrös pohárból.
2009. szept. 16. 07:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Még az érdekelne, hogy sikerült az átszoktatás, mennyi idő volt kb, mire elfogadta azt ami nem cumi? Mert én próbálkozom, de inkább nem iszik és mindig én bírom kevésbé és visszatérünk a cumira. Hogy csináltátok?
2009. szept. 17. 12:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hós múlt,és cumisüveget használunk.Reggel és este abból issza a kakaót(fekve,ő fogja)napközben is ő fogja,de fül van az üvegen.Szokott pohárból inni,de nincs hozzá türelme,inkább eldobja...majd az idő megoldja.
2009. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én 14 hónapos kisfiam csak az esti kakaóját issza cumisüvegből,egyébként sportkupakos üvegből.

Egyedül tartja már régóta az üveget,nagyon ügyes!:)

Az átszokásra nem is emlékszem,csak arra,hogy vettem neki babáknak való űdítőt és rögtön tudta használni.

2009. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!