Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa vagy Beba tápszer a...

Milupa vagy Beba tápszer a jobb? Ki mi alapján döntött 6 hónapos babájánál?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi egy hónapos kortól csak tápszeresek vagyunk.Milupát eszik.Sose volt gondunk.A kórházban írattam fel,mert voltak gondok,és ott ezt írták fel.
2009. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milumilt vagy a Komfortot adod babádnak? Most próbálok utána olvasni a honlapjukon. Kislányom Humana Baby Fit 1-et eszi most még.
2009. szept. 15. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Beba, ezt írta fel a doki születésétől kezdve.
2009. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újszülött korában használtunk milupát, de hasmenés jellegű volt a széklete, valószínűleg ettől. Utána csak anyatejet kapott, s most 6 hónaposan kaptunk Beba HA 2-t, s ez bevált, jóllakik tőle a kisfiam(este 8-tól reggel 6-ig alszik, s 8-kor reggelizik, tápszert).
2009. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Beba tápszerek közül a vaníliasál szemezek. Egyszerűen nincs akitől tanácsot kérjek! A párom ilyenekhez nem tud hozzá szólni, a doki meg azt mondta adhatom tovább a Humana Baby Fit 1-et, de én azt nem akarom adni neki 6 hónapos kora után. 3 napja sír mert nem elég neki 260ml. Szerintem muszáj váltani valamilyen 2 tápszerre.
2009. szept. 15. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hetes kora óta kap tápszert. Mi Milupa Milumil HA Start-tal kezdtünk. 2 hónap után kipróbáltuk a Humanat, mert nem úgy evett már, mint kellet volna, a Humanatól bukott, így visszatértünk a Milumilhoz. Ekkor a doktor nénink Milumil 1-et írt fel, ezt nagyon szerette a kisfiam. 6 hónapos korára megunta, így nem nagyon tudtam, mit tegyek. Mivel tejpépből nagyon szerette a vaníliásat, gondoltam nem veszthetek, kipróbálom a Beba vaníliásat. A héten lesz 7 hónapos, több, mint 3 hete eszi a Bebát, de nagyon szereti, habzsolja, van, hogy vacsira megeszik 300ml-t, előtte 100ml-t, is alig tudtam belekönyörögni.
2009. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! nekünk is sokat bukik még mindig a babánk de a doki nem mond rá semmit. :-( Ezért önállósítom magam.
2009. szept. 15. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kórházban a mildibét kapta

A koraszülött tápszert. Nagyon szerette, majd váltottunk a sima 1-re azt már nem ette

Ekkor a dokinőnk a Beba tápszert javasolta

Nekünk azóta is azt eszi, most 9 hónapos

Gyönyörűen fejlődik tőle, nem lett hasfájós

Én adom neki a vaniliásat és a sima Beba 2 Aktívot

Mégpedig keverve. A sima tápszerben több vitamin van, ezért én mindig keverem. Ő nagyon szereti egyébként külön-külön is mind a kettőt

2009. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!