Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves kisfiamnak milyen...

Egy eves kisfiamnak milyen formaban adhatok tojast? Es hanyszor hetente?

Figyelt kérdés
es a bolti dobozos tejjet mar ihatja?
2009. szept. 15. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

13 hónapos kortól már mehet a fehérje is, ha még eddig nem adtál tojást, akkor nagyon keményre főzd meg, és CSAK a sárgáját add oda neki. Én főzelékbe kevertem, krumpliba, sóskába.

Az enyém elmúlt 13 hós, szombaton adtam neki rántottát, 1 tojásból, és sajna kiütéses lett, szóval mostanában hanyagolom az egész tojást:(

2009. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, a másik két kérdésre nem válaszoltam, a sárgája sok vasat tartalmaz, heti kétszer javasolják.

Milyen más tejterméket adtál már neki? Az enyém sajna tejérzékeny, de úgy tudom, h adhatod már neki a tejet. A barátnőm ilyenkor már adta este és reggel a fiának.

2009. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
minden tejtermeket evett,turorudi,sajt,kinder pingvi,csak tejet nem ivott meg,csak tapszert.
2009. szept. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!