Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a "kruppos"? A dokinénin...

Mi az a "kruppos"? A dokinénink szerint a bébi krupposan köhög. Veszélyes? Hogy tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:
sionecod cseppet kell neki adnom meg három napig naponta egyszer valami zöld kúpot. és nurofent, és kálciumot és c vitamint, szegennyel megetetem a fél gyógyszertérat :(
2009. szept. 15. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:

a krupp életveszélyes is lehet egy-egy élethelyzetben.

általában éjszaka jön el. De olvass utána itt a neten. Írd be a googleba hogy krupp és olvasgathatsz.

2009. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a dokineni nem azt mondta, hogy kruppos a bebi, hanem hogy krupposan kohog. vagy akkor kruppos is? elég rémisztő betegsegnek tunik. probaltam rakeresni, de arról nem talaltam infót, hogyha krupposan kohog, akkor biztos kruppos is.
2009. szept. 15. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Babámnak 3 hónaposan volt krupja. magyarul gégegyulladás. veszélye az, ha a gégék annyira megdagadnak, hogy a baba nem tud levegót venni. a zöld kúppal óvatosan. mi ügyeletre vittük, mert már elég rossz állapotban volt (nem köhögött, csak a hangja ment el, ezért nem gyanakodtunk semmi rosszra), ott azt mondták, hogy a kúpból csak végszükség (fulladás) esetén adjunk neki. Calci muscot kapott, 1 hét alatt teljesen elmúlt.
2009. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi.

én most beteg vagyok, valami influenza féleség, a doki szeriint tolem kapta el.

remelem elmulik hamar, ugy kohog, mint egy láncdohanyos

2009. szept. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!