Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám éjjel 2...

9 hónapos babám éjjel 2 óránként felsír, csak akkor alszik vissza, ha ölbe veszem, de akkor rögtön. Mi lehet ez? Fél a sötétben vagy a szeparációs szorongás most jött ki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ellenőrzi, hogy megvagy-e még :)

Vagy a foga lehet még esetleg.

2009. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felül jött ki most a két foga, de nem látom, hogy most valahol készülődne új. Persze az nem jelenti azt, hogy az nem lehet.
2009. szept. 15. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
moSt gondolom alul jön a fog, a fiamnak akkor fáj igazán, mikor nem is látom még, vagyis a "mélyben". Az alsó fogak jobban megviselték, mint a felső négy, ami van, kivéve a szemgog, mert attól nappal nagyon nyűgös volt szegény:( sosem kelt sírva éjszaka, de az utóbbi két hétben éjjel kétszer ő is csinálja. Sőt, ennivalót is elfogad, (tápi), ha már felkelt, ma éjjel is erre nyugodott meg, holott szépen eszi az adagokat napközben. Éjjel odavettem magamhoz, mert annyira nyűglődött szegény, hiába evett, nem ment az elalvás, igy valahogy elaludt, majd visszatettem egy fél óra mulva a kiságyba. Feláll, lépegetni próbál, szerintem ez is bezavar. Most 10,5 hós.
2009. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!