Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves a kisfiam,8 hos koraig...

1 eves a kisfiam,8 hos koraig szopott. A mellembol meg jon par csepp tej ha megnyomom, akar vissza is hozhatom a tejem ha elkezdek fejni? Odaadhato azelso par csepp tej is, vagy azt ontsem ki (savanykas izu)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne fejj, hanem add oda neki a cicit. A nőklapjacafe.hu-n vabbak szakértők, köztük Diószegi Eszter, Ő nagyon profi ebben. Írj neki!
2009. szept. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

miért akarnád visszahozni a tejet, így 4 hónap után????

nem értem...

szerintem tök felesleges kínlódni már ezzel.

2009. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szopni nem akar, es azert akarom visszahozni, mert miota nem szopizik, azota beteges sajnos.
2009. szept. 16. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet hogy újból terhes vagy. :)
2009. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
már nem fogja elfogadni, a fiam 11 hónaposan állt le (magától) és átálltunk tápszerre. Mikor kíváncsiságból 1 hét múlva próbáltam ciciztetni, már szinte azt se tudta, mi az, nézett rám furán. Amúgy nem tudom, visszahozatnád-e a tejedet, szerintem nemigen. Cseppeket évek múlva is ki lehet préselni még. Próbálkozz megelőzéssel, vitaminokkal, sok gyümölccsel. De elvileg sok tápszerben szintén van immunerősítő adalék, talán segít. No meg persze a homeopátia.
2009. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
DE ha 2 évesen aahagyád teljesen a szopit akkor ha utána beteges lesz akkor is visszatérnél ehhez?CSAK ez miatt ne tedd sztem,a hormonházartásod és a gyereked is összezavarod.
2009. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Azert gondolkodtam rajta, hogy visszahozom, mert arra gondoltam,talan az o immunrendszerenek nem volt elegendo a 8 honap cici. De rajottem, hogy az sem mehet meg x honpig, hogy fejek naponta , hiszen igy is alig tudom elvegezni a teendoim a kicsitol...megprobalom a c vitaminnal erositeni a szervezetet, hatha ellenallobb lesz igy. Megegyszer koszi a segitseget.

Ja, terhes nem vagyok, mindig is jott par csepp tej (?)a mellembol.

2009. szept. 20. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!