Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lesz belőle? Kisfiam...

Baj lesz belőle? Kisfiam kukacáról van szó.

Figyelt kérdés
18 hós a fiam. Még egyáltalán nem látszik ki a makk a bőr alól, de minden fürdetésnél mozgattam neki, érződik is, hogy oldalt mozog, de NEM MONDTA SENKI,hogy hátra kéne húznom. Baj lesz belőle??? Dokinőnk 14 hósan nézte, akkor azt mondta, semmit sem kell vele kezdenem. Azt nem mondta, hogy akkor mikor?? Most viszem majd a 18 hós oltásra, rákérdezek, de hátra fogja rántani?? Mire számítsak, és akkor most mit tegyek?? Nagyon elkéstünk már???? Köszi a válaszokat.
2009. szept. 14. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A legújabb "trendi" szerint 2 éves korig nem húzogatjuk a bőrt a kukin. Ez nagyon orvos függő, nem tudom mit fog csinálni.
2009. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a vedono azt mondta nem szabad hatrahuzni, azert volt annyi fitymaszukultes fiucska, mert huzogattak. akkor kell huzogatni ha az orvos/vedono indokoltnak talalja
2009. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy elkésve. Mi most voltunk 15 hós oltáson és rákérdeztem, hogy jó e a kukija: megnézte, hátrahúzta és minden okés volt vele. Egy picit bepirosodott a vége, 2 napig kamillás vízben fürdettük. Kérdezz rá, nyugi, az orvos nem rántja fel. Ha mégis fel kéne neki rántani azt nem ő teszi: kórházba küld vele
2009. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!