Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kislányom. Ebben a...

3 hetes a kislányom. Ebben a korban kb. mennyit szoktak aludni a babák?

Figyelt kérdés
Esetleg napközben milyen praktikákkal lehet ébren tartani két etetés között azért, hogy éjszaka hosszabb távon tudjon aludni? Vagy ne kísérletezzek az ébreszgetéssel?
2008. jún. 9. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
16-19órát a szakirodalom szerint de ez babánként egyedi szerintem. ne ébresztgesd és ne is akard ébren tartani mert nyügös lesz! ő tudja neki mennyi alvás kell és azt is h mikor éhes vagy szomjas és akkor fel is kel. A másik h hiába is fáradna ki az ébrenléttől mert nem biztos h aludna hosszabb időn át mert enni fel kel mert pici a gyomra és többször eszik.
2008. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 4 hetes. Napközben szinte minden etetés között fél-egy órár fel van. Aztán este 10-kor elalszik és hajnal 4-kor ébred.
2008. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne tartsd ébren erőnek erejével. Én úgy tapasztaltam, hogy ha jót, mélyet, sokat alszik napközben, akkor éjjel is, és ha nyűgös, akkor éjjel is gyakrabban ébred, szóval pont fordított az összefüggés. Nem akkor alszanak jót, ha halál fáradtak, sőt!!! Ez később is igaz.
2008. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Boldog babázást!
2008. jún. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!