Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj folyton felébre...

Mi lehet a baj folyton felébred és erölködik?

Figyelt kérdés
Két hónapos kisfiam nappal alig alszik. Leteszem aludni amikor már dörzsöli szemét pár perc alatt el is alszik, de max 10 perc múlva elkezd erölködni nyögni úgy hogy bele vörösödik, aztán nyílnak a szemei és sír,feszeng lábaival rúgdos, ha fel veszem pár perc múlva fejét a vállamra hajtja és alszik tovább, aztán nem tudom letenni mert visszateszem a kiságyba és kezdődik elöről a nyögés és az erölködés aztán megint sírás.A hasa fájhat, vagy hiszti. Kaki napi 2-3X de csak cukros kamilla teával.Ha hasfájás mit javasoltok nektek mi vált be. Köszi előre is a válaszokat
2009. szept. 14. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

hiszti???

fáj a hasa szegénynek. 1000 szer lehet jó rá, végig kell próbálgatnod, h nektek melyik válik be.

2009. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan a hasa fáj, ekkora baba még nem hisztizik. :) Próbálgasd a megfelelő szereket, valamelyik talán beválik, illetve tornáztasd, az is segít a pukik távozásában. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasija fáj, vagy a kakilással szenved szegény. Próbáld ki a Gripe Watert a tea helyett, segíteni fog. A hiszti meg majd úgy 8 hónap múlva..:-))
2009. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Infacol.

Nálunk ugyanígy volt, aztán infacol-kúrába kezdtem.

Azóta nyugodtan alszik.

Kb. két nap után kezd hatni.

2009. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma vettem espumisant és már most sokkal jobb még néha nyöszörög de már nem ébred fel.
2009. szept. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!