Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja ki van pirosodva a...

3 napja ki van pirosodva a babám feneke, mivel kenjem, mert a sudocreamtől nem mulik el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is egy erősebb főzet kamillateával mosd meg,ezt többször is megteheted,amig piros,utána pedig hagyd magától megszáradni,majd hintőporozd be és kész!Ha nem akarsz ennyit pepecselni,akkor vegyél bephantent és kend azzal.

Javulást kivánok!:)))

2009. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk doki néni írt ki gyógyszertárit erre is. Nagyon jó volt, két nap alatt elmúlt minden pirosság. Nevét nem tudom, ott keverték, esetleg kérdezd meg te is.
2009. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

A napokban tettem fel a kérdést. Nekünk a neogranormon segített és a kamillateával történő lemosás. Ja és levegőztettem neki, 2x le is pisilte az ágyat így pelus nélkül. De nem baj, mert már újra szép a popsija.

2009. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt levegőztesd a fenekét.

Másrészt nekem semmi nem vált be, se Bepanthen, se Sudokrém, se Neogranormon, úgyhogy kentem az FLP aloe vera lipssel, meg fújtam Firsttel és ettől lett jó.

2009. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tiszta vízzel mosd a fenekét és utána Bepantennel kend be. 1 nap alatt elmúlik.
2009. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!