Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közepes orrdugulásnál mit...

Közepes orrdugulásnál mit használjak?

Figyelt kérdés
Orrcsepp, Sterimar, orrszívó? Milyen sorrendet tartsak be, ha esetleg három közül többet is használnék? (7 hetes a baba)
2008. jún. 9. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyelőre az orszívót. 5 hetes a fiam
2008. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tengeri sós orrsprayt és porzsívós orrszívót használok. A Fluimare gyengéd, feloldja a szárazabb dolgokat az orrban és könnyen ki lehet szippantani. (7 hetes a lányom)
2008. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk azt ajánlották, hogy ha nincs meghűlve a baba akkor nem kell orrcsepp/tengeri víz mehet csak az orrszívó. De azt mondta a dokinéni, hogy nem kell sokat orrszívózni mert sokszor ráragad a orrocskájukra és nem könnyű leszedni, az meg úgyis kijön majd magától. Én is naponta nekiálltam és tisztára akartam porszívózni a kicsi orrát, azt mondta nem kell idegeskendi mert nem árt semmit ha benn marad valami.
2008. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...még valami. A fluimare-t nem ismerem, nekünk a Sterimart ajánlották nagyon sokan és mi isz szeretjük
2008. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!