Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evés közben is adtok inni a...

Evés közben is adtok inni a babának vagy csak utána?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, néha még előtte is kéri.
2009. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, adok.

Ő még most "tanul" kanállal enni és néha az utolsó falatok egyike is így jobban csúszik lefelé. De később is adni fogok, ha kér.

2009. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kér, akkor adok, de nem mindig kér.
2009. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is adok inni 1 éves kisfiamnak, de a dokinéni szerinte nem kéne hozzászoktatnom. Őszerinte csak kaja után van ivás.
2009. szept. 13. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én adok. Szerintem babafüggő, hogy kellene-e ivás, ha rossz evő, akkor én is arra szavaznék, hogy ne itasd, mert lehet, hogy még kevesebbet eszik, de ha nincs gond az évessel, akkor igyon, ha szomjas. Mi is iszunk.
2009. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hos, meg csak fozeleket eszik, a doki azt mondta utana kinaljam meg, igy utana kinalom meg :) kozben nem is tudnam, ugy tatja a szajat minden falat utan, mint egy kismadar, alig gyozom kanalazni :))
2009. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kislányom de én is adok neki inni evés közben.
2009. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is adok neki, pláne ha látom rajta, hogy esetleg nehezebben nyelte le a falatot, vagy félre nyelt, vagy nagyon nézegeti a cumisüveget. Attól semmi baja nem lesz, ha közben is megitatod.
2009. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mikor hozzátáplálni kezdtunk, kérte is a fiam, aztán a purés ételeknél már csak utána.

amiota pedig elmult egy éves, és mindenfélét eszik, maga koveti, ha én nem is kínálnám vele. nem sokat, pár kortyt csak kozben, foleg, ha "szárazabb" a kaja. a doki néni lehet arra gondolt, ha sokat iszik, és eltelik az itallal, utána nem biztos, h akarna enni, nem lehet? egy kevés víz (evéskor csak tiszta vizet szoktam adni) szerintem nem árt, max. jobban csuszik tole az étel.

2009. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!