Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos baba milyen gyümölcsö...

5hónapos baba milyen gyümölcsöt és főzeléket ehet? Rizst hogy készítitek el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Alma, barack, körte, meggy.

Rizst én csak sima vízben megfőzöm és amikor úgy érzem, hogy megpuhult, akkor még 10 percig otthagyom, hogy jó puha legyen.

2009. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, igy 5 hónapos korára már adom, amit amúgy 6-7 hónaposnak javasolnak, megyek sorba az ajánlott dolgokon. Pl. itt egy táblázat:

[link]

Már eszik a babám: alma, barack, körte, banán, krumpli, rizs, zabpehely, grizes tejpép, sütőtök, répa, héjatlan zöldborsó, tök, cukkini, spenót, saláta, csirkehús.

2009. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2009. szept. 13. 20:14
 4/4 anonim válasza:
Én a sima rizs helyett bio rizspelyhet vettem. Igaz, hogy drágább, de egyszerre olyan kevés kell, hogy nagyon sokáig elég az egy zacskó. Ezt csak pár percig főzöd, állni hagyod és kis főzőlével összeturmixolod. Bármilyen étel sűríthető vele. Magában nem ajánlom, mert nagyon íztelen.
2009. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!