Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11,5 hónapos kisfiam egész...

11,5 hónapos kisfiam egész nap cicin lógna, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb1-1,5 hónapja csinálja ezt. Akár óránként is szopizna. Tépi a pólómat,és ha nem adok neki akkor üvölt. Az evéssel is problémák vannak,mert néhány falat után feláll az etetőszékben,ugrál,a bizt.övvel szórakozik,stb... Már kikészülök! Ráadásul a dokinéni is mindig "b@szogat" ,hogy már megint nem hízott eleget a gyerek! Meg sem áll egész nap,persze,hogy nem hízik! 4 foga van,nem látom,hogy jönne másik és esetleg azért nem eszik. Segítsetek,mit csináljak!?
2009. szept. 13. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd mellre! Végülis te vagy okosabb és az erősebb!
2009. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elterelni a figyelmét. Kezd el vele érdekest játszani, vagy mutatni neki valamit, én a lányomnál így csináltam, és beváll, igaz néha volt, hogy rendesen el kellett tényleg terelni a figyelmét. Aztán szépen le is szokott a nappali cicizésről. A fiam 14 hónapos, ő szerintem többet cicizik nappal, mint a tesó ilyen idősen. Tudom könnyű beszélni, de a dokinők ne vedd nagyon a szivedre. nem mindenki a nagykönyv szerint hízik. Lehet ő lassabban szedi magát, hameg fogzik nem is biztos hogy van étvégya! Kitartás!


egy 3 éves csaj és egy 14 hónapos kissrác anyuja

2009. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbálom ezt a figyelem elterelést! :)
2009. szept. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!