Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hós. A takarót nem...

Kisfiam 7 hós. A takarót nem viseli el magán a babakocsiba, ez már tavasszal kiderűlt. A lábzsákot meg már nem tudom a kocsi sportrészére normálisan rárakni. Elég lesz neki egy jó meleg overál, vagy vhogy oldjam meg a takarást?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.a hó és a hideg ég várat magára,mire megjön addigra épp elég lesz neki egy jó meleg overál.de azért a takaró egy próbát megér.
2009. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én varrattam olyan takarót, hogy alatta van az egész, kivágva a helye az öveknek, és a derekáig fülér mint egy lábzsák, alja és oldala zippzáras.(remélem érthetően le tudtam írni) így nem tudja magáról leszedni és jó melegben van. Tavaly télen még tudtam használni, most már jár a lányom nem tudom mi lesz, nekünk nincs lábzsáka kocsihoz.
2009. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!