Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szép idő volt ma, és...

Nagyon szép idő volt ma, és most már egyre melegebb is. Hogyan öltöztessen 3,5 hós babámat? Az overál már meleg volt ma Neki.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ma már csak egy kis kabátot adtam rá a rugira, + még egy termó gatyót. Betakargattam, jól érezte magát. De én is bajban vagyok, hogy mikor mennyire kell felöltöztetni... 3,5 hónaposak vagyunk mi is. :)
2009. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszike a választ.Közben elő vettem az összes ruháját,és úgy döntöttem,hogy egy plüss nacit adok rá holnap,meg kis mellényt ami persze vastag,és ujjatlan.Igen ilyenkor nehéz dönteni,hogy mit adjunk a gyerkőcre. :) Remélem már jó idők lesznek végre!

Jó babázást!

2009. ápr. 1. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ma csak egy plüss nacit adtam rá amiben bennt is volt meg egy hosszú ujjú bady volt rajta és erre adtam egy plüs vékony mellényt. Először melegebben öltöztettem, de átt kellett öltöztetni így mert melege volt.
2009. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!