Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lázam van és megy a hasam...

Fotucsok kérdése:

Ha lázam van és megy a hasam szopiztathatom 4 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, én szoptathattam.
2009. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, és nem is volt még gyermekem, de szerintem nem kéne. Adj neki tápszert, és a lehető leghamarabb tipegj el ügyeletre, ott majd megmondják mitévő légy. Nagy most a felhajtás a mindenféle betegségek miatt, szerintem jobb, ha szakértő beszél veled erről.
2009. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 39,5 fokos lázam,amire antibiotikumot kaptam és azt mondták,hogy nyugodtan szoptathatok!Régen volt az,hogy lázasan nem lehet!Sőt két orvos is mondta egymástól függetlenül+a védőnő!Nyugi,nem lesz baja!
2009. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont így jártam én is csak a hasmenést úsztam meg még.De lázas voltam és Algopyrint írt fel a doki azt kellett szednem 4 óránként HA lázas vagyok.Szerencsére egy napig tartott,de szoptattam!!!!Biztos valami járvány van, mert rengetegen betegek.Arra vigyázz,hogy a kicsi ne kapja meg,én vettem szájmaszkot,viccesen néztem ki,de mivel köhögök nagyon durván így muszáj volt.És persze mikor jön rám a köhögés szoptatás alatt!
2009. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne szoptatnád meg a babát? Nem kell rögtön tápszerhez nyúlni, főleg, ha a hasmenés ellenére nem csökkent a tejmennyiséged, bár ez is csak átmeneti lesz. Szoptass a baba igényei szerint, mert az anyatejjel tudod megvédeni őt a betegségtől. Én pl influenzás voltam, majd később nagyon csúnya hasmenésem. A babát szoptattam, nem lett baja!
2009. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nekem lázam nincs...legalábbis még,de 4 napja megy a hasam.De csak délután max.2x ma viszont 4x. Nem tudom miért!
2009. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. remélem minden rendben lesz.
2009. szept. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!