Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép, de hogyan és melyiket?

Tejpép, de hogyan és melyiket?

Figyelt kérdés

Szeretnék tejpépet adni a kicsi lányomnak, de annyi féle van, hogy totál bezavarodtam. Melyikkel érdemes kezdeni, Nektek melyik vált be?

És ezt is ugyanúgy kóstoltatni kell, mint a gyümölcsöket-zöldséget, hogy mindig egy picit több, amíg kiváltjuk az adott étkezést?

Melyik étkezésre ajánljátok? Vacsi vagy uzsonna?

Köszi előre is.:)


2009. szept. 12. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a vaniliás Milupa tejpéppel kezdtük.Fokozatosan napról napra egy kicsivel többet,mig ki nem váltottunk vele egy étkezést!Uzsonnával kezdtük,a végén mire megszokta a vacsorakajája lett,mert estére kevesebb volt már a tejem és nem volt neki elég.A pép után jött még egy kis szopizás és végigaludta az éjszakát.

Ha a Milupa túl drága,akkor adhatod neki a Mildipépeket is,azok is nagyon finomak!Sok sikert,jó egészséget!:)))

2009. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. szept. 12. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi Mildi sárgabarackkal kezdtünk, de csak azért mert akkor éppen az volt az üzletben :-)

Mindig mást veszek neki, az összeset szereti.

Azt nem tudom, hogy fokozatosan kell-e ezt is bevezetni, én először fél adagot adtam neki. Most már az egész adag után is reklamál :-)

2009. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a vaniliás nem volt jó, kipattogzott a kislányom nyaka tőle. Én Milupát szoktam venni, jó az ize, és a Rossmannost. Kekszeset, gyümölcsöset, banánosat.

Én vacsira adom neki, mert már csak egyszer szopik hajnalban, a tápszert pedig nem hajlandó meginni.

2009. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!