Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen nagy súlyú a...

Másnak is ilyen nagy súlyú a babája?

Figyelt kérdés

Kisfiam most múlt 3 hónapos, de már több mint 7,5 kg! Többnyire anyatejes, csak néha kap tápszert. Teljesen átlagos méretekkel született (3,3 kg, 53 cm), a hossza most is jó, 63 cm.

Ti hogy boldogultok vele? Emelgetés, cipelés? Ez későb ugye lassulni fog...?


2009. szept. 12. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiam ekkora korában csak 6,5 kiló és 67 centi volt (4,4 kilóval született.)

Lányom meg most 6 hónapos és 6,8 kiló/72 cm, pedig ő is 4 kilóval születtet, 3 hónaposan meg még 5 és fél kilós volt, és 64 cm.

Csak anyatejes (fiam is az volkt 3 hónaposan), nem kaptak semmit.

2009. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és a fiam akkoriban még nagy babának számított(2000-ben született), most 9 éves szép nagy gyerek.

Tegnap 152-es nadrágot vettem neki, 38-as lába van. :-))

Mindig tartotta a nagy súlyt és magasságot, vagyis nem lassult.

2009. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen nagy a babám! Most 2 hónapos múlt egy hete, 6 kilo és 58 cm. Nagyon nehéz Őt hurcolni, ezért csak akkor teszem, ha valami baja van, fáj a poci, vagy nagyon nyűgi. Vettem kengurut is, abban is elvan, de fél óránál tovább abban sem bírom Őt mert leszakad a hátam:-(

Ezért egész nap váltogatva rakosgatom Őt a játszószőnyegre, kiságyába (feje felett forognak a játékok, azokat nézi), pihenőszékbe (rezeg és ott is fel vannak függesztve játékok), majd du. séta a babakocsival, ja meg a pelenkázón is nagyon szeret lenni, ha beszélek hozzá, játszok neki:-)

Szóval próbálom minél kevesebbet kézben tartani, mert nagyon súlyos:-)

Üdv!

2009. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huhhh, jó tudni, hogy nem csak nekem nőtt ilyen szép nagyra a babám. :) Már most félek, mi lesz később... mert még ugye vagy egy évig karon ülős a gyerkőc...3. emeleten lakunk, nincs lift...minden alkalommal ölben kell cipelne le-föl. :( és azért még odább van, amikor mászni meg menni kezd....
2009. szept. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!