Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 7 hónapos kisfiamnak...

Mit adjak 7 hónapos kisfiamnak ha nem kell neki se a tápszer, sem a tejpép?

Figyelt kérdés

Már teljesen tanácstalan vagyok, mert semmit sem akar megenni. Az összes kaját amit neki készítek oda kell vinnem az asztalhoz, úgy kell tennem mintha ennék, akkor ő föláll, megrángatja a nadrágom, hogy adjak neki is. Talán akkor eszik, de sajna nem mindig jön be. A tejpépet és a tápszert egyáltalán nem fogadja el. Már a gyüminél is kezd sztrájkolni.A husit is csak úgy eszi, ha kis falatkákra szedem, ha megérzi a fözibe,gyümibe már nem is kell.

Az Üveges baby kajákat sem eszi.

Igazából alig eszik valamit, de azt is vagy másfél órán át, úgy kell bele erőszakolnom. Mit rontok el? Mit csináljak másképp?


2009. szept. 11. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam 7,5 hónapos és nála is volt nemrég 1,5 hétig ilyen időszak! Már teljesen kétségbe voltam esve! Szó szerint semmit nem evett meg, csak az anyatej kellett neki! Aztán egyszer csak rendeződtek a dolgok és minden visszaállt a régi kerékvágásba! Mondjuk az én fiam amúgy sem nagyevő, még soha nem evett meg 100 milinél több főzeléket vagy tejpépet... :(

2009. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tejternék nagyon fontos lenne, próbálj meg natúr joghurtot, gyümi joghurtot. 7 hósan már evett a kislányom. Ilynekor még napi 6-8 dl min, kellene. Próbáld meg a tápit egy kis kakaóporral ízesíteni, épp csak annyira h elszíneződjön. A barátnőm kislány acsak úgy volt hajlandó meginni.


Vagy, adj neki egy kanalat, kistálkában egy kis kaját és próbálja meg Ő megenni egyedül. persze mellé fog menni de kérd meg adjon a maminak is és amikor nyújtja feléd mond hogy ÁÁÁÁ, erre Ő automatikusan kinyitja a száját és bekapja a falatot. :-)

Nálunk ez bevált. Folyton változik ám a babák igénye. Van egy keveset eszem keveset alszik sokat sírok időszak aztán majd alszik mint a bunda és annyit eszik h nem győzöd adni neki.. Ha nem csökken a súlya akkor nem kell aggódni, tudják Ők mennyi kell nekik.

14 hós baba anyukája

2009. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!