Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sír az 1 év körüli...

Mennyit sír az 1 év körüli babátok?

Figyelt kérdés

Az enyém-nem túlzok- szinte állandóan nyűglődik, sír üvölt, már nagyon kész vagyok tőle.

Mindig is sírós volt, az orvos is azt mondta, de állította, hogy 1 éves korra elmúlik ez a sírós dolog.


2009. szept. 11. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom akkor sír, ha valami nem az ő elképzelése szerint történik. Meg akkor, ha fáradt. Amúgy ok nélkül nem sír. Elképzelhető, hogy a tiédnek is valami baja van, én a fogakra gondolnék. Mindenesetre nehéz lehet, olyan rossz mikor nyűglődik, nem bírom hallgatni.
2009. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiad van? Azok általában nyűgösebbek.

Lányom sosem volt sírós, pár hónaposan már vinni akartam orvoshz, hogy nincs is hangja, nem is tud sírni...

Most 15 hós, és sosem sír. Néha hisztizik pár pillanatot, toporzékolni is tud, a lefekvéseket kíséri pár perc sírás, de több nem. Sírni akkor hallom, ha nappal keveset alszik, és este már csetlik botlik, és beüti magát...

A szomszéd kisfiú 4 hónappal idősebb, ő minden szarért sír.. ha valaki ránéz, ha valaki hozzáér, ha nem is elesik, csak megbotlik, szóval mindenért... én is megőrülnék vele, még az is sok, hogy napi másfél órát együtt sétálunk...

2009. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1éves a fiam,de totál ugyanez...ha megyünk valahova fojton visit,meg itthon is,...sose jo neki semmi..csak akkor hallgat ha éppen a szekrényét pakolhatja,vagy ha egyéb ijen dolgot csinál.én is nehezen birom,remélem hamar kinövi:)
2009. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

lány :)

ugyanaz, mint az utolsó válaszoló

semmi nem jó neki :)

pl. ha fogat mosok, ül mellettem és üvölt....:))))

2009. szept. 11. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

1 eves a lanyom es minden napot vegignyuglodik. Borzalmas, foleg rajott a hiszteria eleg kemenyen. Total ki vagyok akadva tole, mert soha sem jo amit csinalok. Neha ugy bedepressziozom, hogy azt kerdezem magamtol, mi ertelme ennek az egesznek, ha mindig csak sir es nyugos? Mit csinalok rosszul?

De most megnyugodtam, hogy nem o az egyetlen. Bar kinoné minel elobb.

2009. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsiként sosem sírt a fiam. Mindenki áradozott, hogy lehet ilyen csendes. Ahogy nőtt, ugy lett bőgős. Most 10,5 hónapos, de a mai naptól kész voltam! Reggel óta nyüszög, régi barátnőm jött meglátogatni, a párjától félt, morgott rá, csapkodott, sírt, mondta a fiú, hogy ő mindig ilyen hisztis?.... Nagyon rossz érzés! Apjával is hisztizett, a fürdéskor ordított, pedig itt nem szokott, minden öltözést végigvisít, mintha fájna... Az angyali fiam kifordult magából és őszintén szólva nem tetszik. Nehezen viselem.
2009. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17:53 as vagyok!ezek mind ismerösek..sajnos:(néha én is tiszta depi vagyok,hogy mijen rossz anya vagyok,és hogy nemt udom megnyugtatni...megnyugodtam én is h nem csak az enyém ijen:)
2009. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!