Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készitsem el egy éves...

Hogyan készitsem el egy éves kisfiamnak a kakaot?

Figyelt kérdés
orvos javasolta hogy felesbe higitsam vizzel a 2,8%-os tejet.Ezeket egybe vagy külön külön?
2009. szept. 11. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted a különt? Először megissza a tejet, utána a vizet? Amúgy szerintem 1,5-ös tejjel jobb lenne kezdeni, mert a 2,8-asnak csak a zsírtartalma több. Attól még nem jobb. A tejet forrald fel egy kis vízzel(összekeverve) és ha kihült tegyél hozzá kevés kakaót.Vagy nem instantra gondoltál? De ha a tejet is és a kakaót is most próbáljátok először akkor nem fogod tudni, hogy melyikre allergiás. Ha esetleg az lenne.
2009. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2009. szept. 11. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyből 2,8-as tejet adtam neki.Felforralom, majd rögtön teszek bele kakaót vagy macit kicsi cukrot(jól összeérjenek az ízek és lehűtöm langyosra.Fincsi!
2009. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!