Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok 7 hós babátokkal...

Használtok 7 hós babátokkal bébikompot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Állítólag az is káros, ha nem ortopéd gyógycipőt veszel első cipőnek mégis mi is felnőttünk anélkül. Manapság mindenre rámondják hogy káros. Pedig régen is olt bébikomp, nekem is hugimnak is mégis egészségesek vagyunk.

Én voltam tán a 3. válaszoló, akit jól lepontoztatok. Bármilyen hihetetlen van olyan baba akit nem hátráltat a mozgásfejlődésben a komp használata. A lányom imádta és tuti, hogy a következő gyerekemet is kiteszem ennek a néhány anyuka szerint felelőtlen és rossz dolognak, amit egyébként ha egészségesre káros hatása lenne, gondolom már rég betiltottak volna és csak illegálisan lehetne kapni.

Megint lepontozhattok teszek rá magasról, de a kérdés nem az volt, hogy ki mit gondol a bébikompról.

Bocs az offért a kérdezőtől.

2009. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazából mi még nemigen használjuk, eddig csak párszor ült benne 1-2 percet és a játék érdelelte akkor is.De azthiszem rövid ideig használva még hasznos is lehet....
2009. szept. 11. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!