Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok 7 hós babátokkal...

Használtok 7 hós babátokkal bébikompot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
nem, és én egyáltalán nem tartom jónak, nem tanul meg elesni és nem támaszkodik a lábán, igazából lábujjhegyen közlekedik benne.
2009. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
én is úgy döntöttem, hogy ebből kimaradunk.
2009. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Én használtam. Akkor már stabilan ült, sőt mászott és 6 hónaposan ált fel. Nem naphosszat ült benne, de naponta egy-egy fél órára bele tettem, imádta.

A lányomnak nincs gerincferülése, nem jár lábujjhegyen, és 10,5 hónaposan elindult.

Lehet lepontozni

2009. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
MI nem használunk. De ha nem lenne itt anyukám és nem segítene a házimunkában akkor szerintem bele tenném rövid időre, hogy ne szaladjon a ház :). Mert most egyfolytában tudja valamelyikünk figyelni, hogy ne boruljon nagyot és esetleg ne nyúljon oda ahova nem szabad. Szóval ha egyedül lennék vele biztos használnék.
2009. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
7,5 hónaposan kezdtük el használni, mikor már állásba húzta magát és kapaszkodva lépegetni kezdett. Csak akkor van benne amikor porszívózok, felmosok, de az nálunk mindennapos, mert kutya van a házban. kb. 20-25 perc
2009. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
10,5 hósan tettem bele először, azaz egy hete. Eddig nem volt, nem akartam venni, de kaptunk egyet. Beletettem, imádja. Eddig csak kúszott, pár húzást mászott, felállt egyedül. Hirtelen megindult a mozgása, két napja rohanva mászik, és több helyen felállt, elkezdett lépni is, ahogy a kompban.
2009. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem használtunk, nálunk veszélyes lett volna. Mindenhol magas a küszöb, így ha lendületből nekimegy, tuti nagyot esik. Meg aztán így is nagyon lendületben van a fiam, nincs szükségünk rá. És nem utolsó sorban úgy tudom, hogy nem tesz jót a mozgásfejlődésnek.
2009. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
16:00-ás vagyok. A mi kompunkon van egy automata fék, ami befékez, ha túl gyorsan halad vele a pici. Természetesen nem hirtelen fékezi le a kompot. Nagyon jó, nem lendülhet be vele nagyon.
2009. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2009. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
gyógypedagógus írta, olvassátok el, szerintem nagyon hasznos!
2009. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!