Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez lehetséges?

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Mivel én dolgozom, ezért napközben anyukám vigyáz a kislányomra (17 hónapos). Anyu, mint általában a nagyik, minden kívánságát teljesíti. Én meg azért sokszor mondok neki NEMet. De persze nem elsőre, hanem ha már sokadjára akarja ugyanazt. Pl. imád beleülni a talicskába. Olyankor viszem 2-3 kört a ház körül. És ha utána megint jön, hogy vigyem, mondom hogy nem. Én szerintem sokkal többször rászólok, meg néha mérgesen megmondom neki a magamét. pl. ha hisztizik, rászólok mérgesen, hogy miért kell neki állandóan cirkuszolni. Anyunak sokkal több a türelme, sokkal többször játszik vele. A fent leírtak miatt néha úgy érzem, anyut jobban szereti. Szerintetek ez lehetséges?
2009. szept. 11. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy kit "szeret jobban", ez olyan kissé dedós felfogás, remélem nem haragszol meg éte.


Inkább örülj neki, hogy van egy ilyen családtagod! :) Tudod, hányan mit nem adnánk, ha lenne egy ilyen nagyink? :)


Amúgy meg biztos, hogy Téged is ugyanúgy szeret, de ha játék, akkor a nagyi! (ez majdnem olyan, mint az apák... ugye akik hazajönnek a munkából, a gyerek rögtön rohan hozzá. Anya egész nap itt van, már uncsi. De ez így van rendjén. A nagyival is).

2009. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy jobban szereti, csak tudja, hogy nagyinál mindent lehet - mint általában minden nagymamánál. Jól teszed, ha rászólsz, és nem engedsz meg neki mindent, te vagy az anyja, tied a nevelés felelősége!
2009. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szinte teljesen kizárt, hogy jobban szereti nálad, de biztosan nagyon szereti és ez így van jól.
2009. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!