Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen módszerrel tudnám...

Milyen módszerrel tudnám rávenni gyermekem, hogy a kiságyában aludjon el?

Figyelt kérdés
Még csak 6 hetesek vagyunk, de hátha valakinek sikerült valahogy. A karomban elalszik, de amint leteszem felébred pár perc múlva vagy azonnal. És ha sír nagyon nehezen nyugszik meg, gyorsan felhergeli magát. Pedig csak fáradt.
2009. szept. 11. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy szorosan az én ágyam mellé tettük az övét. Szerencsére pont egy szintben volt a kettő, így amikor sírt, csak átnyúltam hozzá a rácson. Egy ideig este én is lefeküdtem vele aludni, egy idő után azonban már magától is elaludt.

5 hónapos korában visszatettük az ágyát a saját szobájába - észre se vette, vagy nem érdekelte, nem tudom - de azóta is ott alszik. Most 7 hónapos.

2009. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!