Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a babám nem akar...

7 hónapos a babám nem akar inni semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyáron a nagy melegben sikerült itatnom,de már mostanában nem iszik már mindet vettem amit ihat de semmi nem kell neki,cumisüvegből csak a tápszert hajlandó meginni.Pohárból tetszene neki de abból fele a ruhájára folyik.Mit tegyek már nagyon el vagyok keseredve.Mivel vagy hogy próbálkozzak?
2009. szept. 11. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ez engem is érdekelne mert 9 hónapos kisfiam sem akar inni. Próbáltuk már a poharat, csőrös poharat, tanuló poharat, cumisüveget. Sőt ő még a teát és a gyümölcslevet sem issza meg, még a vízből iszik a legtöbbet. Eddig nem aggódtam mert anyatejes volt de már nem kell neki így fontos lenne hogy igyon. Én is nagyon el vagyok keseredve.
2009. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagyon keveset ivott, mert cumisüveget sosem látott, a poharazás meg még nem ment annyira...Én is aggódtam ezen, de meglepően kevés folyadékkal elvannak, ha nem sózod az ételüket. Én még azt próbáltam, hogy amibe lehet, belecsempésztem a vizet pl. főzeléket jó hígra csináltam, joghurthoz pici víz, aztán persze kanállal megettük, és sok-sok gyümölcs!
2009. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!