Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a következő szopikiv...

Mi legyen a következő szopikiváltás?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiam még napi 3x szopizik, reggel, délben este. Tízóraira gyümölcsöket kap gabonával, babapiskótával, joghurttal.Meg is eszik belőle kb 3 dl-t. Uzsonnára főzelék, kb. minden másnap husival. Ebből kb 2dl-t eszik. Már szeretném kiváltani a déli szopit is, de mivel? Ezeket a darapépeket nem nagyon szeretném, mert úgy tudom, tápszeresek, vagy nem? Viszont valami tejesnek kellene lennie, mert meg kell lenni nekik a napi fél liter tejalapú étkezésnek. A védőnőm azt mondta, főzelék. De Nem annyira rajong a főzelékért és akkor most mindennap 2féle főzeléket adjak neki? Így is rossz, mert mindennap főznöm kell, pedig magunknak 2naponta szoktam ,mert egyszerre főzök 2 napra. Szóval segítenétek nekem? Ti hogyan csináltátok? Valami tápláló kéne, mert 2 hónapja stagnál a súlya, igaz sokat nyúlt. Köszi!
2009. szept. 11. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
tizoraira gyumolcs ebedre kene adnod a fozeleket uzsonara pedig joghurtot vacsorara ha nem akarsz tejpepet adhatsz neki pl vajaskenyeret. igy marad a reggeli meg alvas elotti szopi
2009. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a yoghurtot csak magában? Hogyan dúsíthatom? Írnátok ötleteket? Mit tudom én pl. kölesgolyó, vagy vmi...
2009. szept. 11. 12:49
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs, joghurtot... :)
2009. szept. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!