Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már, hogy ráordítot...

Előfordult már, hogy ráordítottál a babádra?

Figyelt kérdés
Én ma ezt tettem, mert kiakadtam, hogy nem eszik semmit, pedig arról nem tehet, hiszen antibiotikumot kap, nincs étvágya...de kétségbeestem, hogy egész nap egy falatka kiflit ha evett, és amikor tiltakozott a kaja ellen, ráüvöltöttem, hogy "Fejezd már be!", jó hangosan, meg is rettent szegény, még jobban sírt. Mekkora egy állat vagyok! 15 hós a kisfiam. Nagyon bánt, amit tettem.
2009. szept. 10. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

gondolod hogy ezt más nem tette

attól még nagyon szereted csak aggódsz érte

az hogy most így megvisel legalább arra jó hogy legközelebb türelmesebb leszel

nyugi nem ölted meg csak átmenetileg elfogyott a türelem

szerezd be újra és minden rendben lesz

2009. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

És még mennyit fogsz ráordítani csakhogy ne verd meg!


De azért mert nem eszik, télleg nem kellett volna.:(

2009. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Rettenetes lehetett! Ne tedd többet! Téged is és a kisfiadat mégjobban sajnálom. Én elméletben már párszor "rákiabáltam", de hála a torkomon sosem jött ki semmi ;´)
2009. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is 15 hónapos. ma baromi nagyot esett, nem vagyok parajuli, de elvittem a sűrgősségire megnézetni. aztán ő persze jött ment tovább, én meg mindenben a veszélyt láttam és egész este kiabáltam, h ezt sem szabad, meg azt sem szabad. persze lelkifurdim van, szegényke csak nézett, h most mi van. de nagyon megijedtem. szóval ez mindenkivel előfordul...
2009. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
más is van ezzel így sajnos néha elfogy a cérna!Ne őrlődj ezen.Lesz még ilyen sajna!
2009. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés anya van, aki nem tett ilyet még-annak a fele is hazudik...

Én is tettem már ilyet, néha kiakad az ember, ez van. De pár perc mulva általában sírva megyek megvígasztalni, ölelgetni, és én is megbánom...

2009. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!! az én fiam 16 hónapos, elég akaratos korszakát éli, direkt nézi, hogy meddig mehet el, és minél idegesebb vagyok, annál inkább csinálja, hiába mondom el többször türelmesen, hogy valamit ne tegyen, pl. ne húzza le a zoknit, ne locsoljon a padlóra...Mindent ért, de direkt csinálja és figyeli a hatást. Sajna én is rákiabáltam már, sőt a fenekére is csaptam már, amikor már teljesen kiakasztott. Nem vagyok rá büszke, de sajnos így van! Viszont a kicsik, úgy vettem észre, nem "haragtartóak". És persze igyekszem türelmesebb lenni!
2009. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mással is elofordul,velem is sajnos,mindenkinél van olyan,hogy elfogy a turelme.
2009. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én még nem ordítottam rá egyszer sem 17 hónapos kisfiamra. Akik rákiabáltak is tudják, hogy nem cselekedtek helyesen, hiszen lelkiismeret furdalásuk van! Most azért haszontalan a válaszom, mert én nem kiabáltam rá egyszer sem a kisfiamra? Nem ítélek el senkit, hisz nem ismerem a szitut, azt gondoltátok?
2009. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 15 hónapos. A múlt héten kapta meg a 15 hónapos kötelezőt és szépen elő is jött mostanra a vele járó nyűglődés. Egész nap semmi, de semmi nem tetszett neki, mindenért sírt, nem bírtam a kedvére tenni és persze a szokásos rosszalkodás, székre fel, onnan az asztalra, homokmerés a pelusba stb. Estére már hulla voltam, de erre tartogatta a nap fénypontját, úgy döntött, hogy a teáját úgy issza meg, hogy a pohárba mártogatja a kisújját és cseppenként elnyalogatja. Na már kezdtem bemérgedni és mindenféle büntit helyeztem kilátásba erre fogta a teát és nyakon burította saját magát. Erre nekem is szakadt a cérna és rákiabáltam, szegényem sírva bújt az apjához. De már megbékélt és édesen szunyál a kiságyába, még jó éjt puszit is kaptam. :))

Sajna van, hogy az ember kiakad. Nyugi ne emészd magad. Holnapra már el is fogjátok felejteni mindketten.


Jobbulást a kisfiadnak.

2009. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!