Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos lányom kúszik?

5 és fél hónapos lányom kúszik?

Figyelt kérdés
Néha ezt csinálja ha hason van: felnyomja a popóját és valahogy megdobja magát, vagy ahogy felnyomja a popóját előrébb megy. Egyre többet csinálja, de a kezeivel nem csinál semmit, csak kapaszkodik amin fekszik. így kezdenek kúszni a babák?
2009. szept. 10. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Szia


Nekem a 4 hónapos fiam ugyanezt csinálja, igen ez a kúszás előszele. :o)

2009. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja, amikor egy kérdésre válaszoltam, hogy a négy és fél hónapos gyerekem ezt csinálja, erőteljes lebaszást kaptam, hogy az nem lehet. Úgyhogy csak óvatosan, mit halucinálsz :)

Ügyes baba a tiéd is, pakold el a dolgokat, az enyém már a kanapélábat nyalogatja, ha nem figyelek oda.

2009. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tyukanyolight ***** válasza:
100%
A mi kislányunk is 4,5 hós, és ha megtámasztom a lábát, akkor azután tényleg spuri van. Csak az egyik kezét teszi előre, a másikat viszont nem, ezért mindig a párnába fúródva köt ki :-)! Ha nagy lesz, lehet fúrópajzs a 4-es metróban ;-)
2009. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon jo valaszokat irtatok!!!:))az en fiam is csinalja 4,5 honapos,de ide nem erdemes ilyet irni mert leorditjak a fejedrol a hajad,mert azt nem lehet!!!!!!majd csak hat honaposan fog maszni,kuszni,mert hamarabb nem tudhat!!haaat en mondtam a fiamnak hogy elvileg meg ez nem mehet neked...de o gyakorlatilag akkor is csinalja!!:)
2009. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaaa köszi lányok a felvilágosítást,akkor a lányom sem kúszik, majd csak fél hónap múlva...talán... :)
2009. szept. 11. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:

e fiam is csinalta, gyogytornasz szerint a kuszas az, amior lennvan a popsija, a maszas az, amikor fenn

az enyem mar besegit kezevel-labaval, de o mar 6 hós


szerintem egy het mulva a tied is kuszni fog.

2009. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!